Sık Sorulan Sorular

Beşiktaş Masaj Merkezi Hakkında ?

Beşiktaş Masaj Merkezi, her kesime yönelik hizmet anlayışı ile ön plana çıkan profesyonel çalışma anlayışına sahip kişiye özel hizmetleri olan tecrübeli bir kurumdur.

Hangi Alanlarda Hizmet Sunuyoruz ?

Beşiktaş Masaj Merkezi, olarak yılların tecrübesiyle masaj ve masaj türlerine dair hizmetler sunulurken bunlar dışında spa  ve güzellik bakım hizmetleri de yer almaktadır.

Randevu Almak Mümkün Mü?

Evet Mümkün ! Bizi arayarak iletişime geçebilirsiniz. (0212) 232 28 18  (0538) 580 83 83

Nasıl Bir Ekibe Sahipsiniz ?

Alanında Uzman, tecrübeli, sertifikalı profesyonel bir ekibe sahibiz

Hangi Masaj Türleri Mevcuttur?

Beşiktaş Masaj Merkezi, olarak birçok masaj türünde hizmet sunmaktayız. Thai masajı, bali masajı, sultan masajı, medikal masaj, su masajı, spor masajı vb…

Seanslarınızı Ortalama Kaç Dakikadır ?

Beşiktaş Masaj Merkezi, seans zamanlarımız 30 dk 45 dk 60 dk olmak üzere 3 gruptur.

Kullandığınız Ürün ve Yağlar Nasıldır?

Beşiktaş Masaj Merkezi, olarak sizlerin sağlık ve sıhatini düşünüyoruz bu sebeple sektördeki en kaliteli ürün yelpazesini sizlere sunuyoruz.

Kişiye Özel Hizmet Var Mı

Beşiktaş Masaj Merkezi‘nde sizlere özel vip odalarda kişiye özel hizmet mevcuttur.

Spada Ne Kadar İyisiniz?

Uzak Doğunun en önemli mirası olan Spa kültürünü sizlere yaşatmak en önemli isteğimiz. Uzman kadromuzla sizlere bunu sunuyoruz.

Güzellik Bakım Hizmetleriniz Nelerdir?

Beşiktaş Masaj Merkezi olarak bay ve bayanlara özel güzellik bakım hizmetleri sunmaktayız. Bunların bazıları; Vücut bakımı, cilt bakımı, detoks, epilasyon, ağda, manikür, pedikür buhar odası vb hizmetlerimizdir.

Müşteri Memnuniyeti Hakkında ?

Beşiktaş Masaj Merkezi, müşteri memnuniyetini hedef alan bir çalışma felsefesinde ilerlemektedir. Bizim için önemli olan Sizin mutluluğunuzdur.

Daha Fazlası İçin Bizi Arayın.

Daha fazla soru ve aklınıza takılan düşünceleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Telefon: (0212) 232 28 18   (0538) 580 83 83

Mesaj Gönderclear

Günün yorgunluğu atmak ya da bedensel rahatsızlıktan kurtulmak için sizin tam olarak ihtiyacınız Beşiktaş masaj merkezi. Yapılacak olan bu masaj sizin yorgunluğunuzu alır ve şayet varsa bedensel rahatsızlıklardan oluşan ağrılarınızı azaltır.

Her insan bedenine uygun farklı kremler kullanılarak yapılan bu masaj teknikleri sizin için ideal çözümleri sunmak için üretilmiştir. Gireceğiniz her seansta ayrı bir bölgeye masaj yaptırabilir ve ağrılarınızdan kurtulabilirsiniz. Beşiktaş masaj merkezi diğer masaj merkezlerine göre daha profesyonel ve işini ciddi bir şekilde yapan personele sahiptir. istanbul masaj

Eğer masaj yaptırmak istiyorsanız size uygun olan Beşiktaş masaj hijyene personel temizliğine çok büyük önem verir. Bunun yanında diğer bölümlerimizle size hizmet vermeyi bekliyoruz. Sunmuş olduğunuz SPA hizmetleri ile size Beşiktaş masaj merkezine bekliyoruz. Birçok bölgeye göre, Beşiktaş masaj merkezi sunmuş olduğu üstün hizmet ile diğer masaj merkezlerine ayıran en büyük özelliklerinden biriside bu. Ayrıca bölge olarak yüksek bir kesime hizmet vermektense her kesime hizmet vermeyi tercih ediyoruz.

Sizin ihtiyaçlarınız için hizmet veren Beşiktaş masaj merkezi yüksek fiyatlar yerine her kesime hitap eden uygun fiyatlar sunmayı hedefledik. Bunu da başardık. Size en uygun fiyatları belirledik ve size bu üst kaliteyi görmeyi bekliyoruz. Sizde günün yorucu stresinden uzak durmak için rahatlamak istiyorsanız ya da ağrılarınızdan kurtulmak istiyorsanız Beşiktaş masaj merkezine bekleriz.